3D Lojistik
  info@3dlojistik.com.tr
444 38 79
444 38 79
Konum Bilgisi
Cumhuriyet Mah. Sevindik Sok.No:9 Ã

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

—  3D LOJİSTİK, 2007 yılında taşımacılık sektöründe hizmet vermeye başlamış ve 2013 yılından beri de taşımacılık faaliyetine ek olarak Çayırova/Kocaeli de bulunan 13.000 m2 özmal deposunda ADR li ürünler için (yanıcı-parlayıcı-çok tehlikeli) tüm standartlara uygun olarak hizmet vermektedir.

—  Aynı lokasyonda Gebze/Marmara Dilovası Gümrük Müdürlüğüne bağlı Antrepo faaliyeti de bulunmaktadır.  Dilovası Gümrüğüne bağlı antrepomuzda Tehlikeli Madde Depolama İzni ve TMGD ile kimyevi, yanıcı kimyasal ve benzeri ürünlerin gümrüklü ve gümrüksüz depolanması tüm hizmet beklentilerini karşılayacak şekilde sağlanmaktadır. Depo operasyonlarında aynı yada farklı sınıflara ait ürünler MSDS bilgileri değerlendirilerek çalışan, TMGD ve Çevre danışmanı gözetim ve denetim ile sürdürülmektedir. Lokasyonumuz Gebze-Şekerpınar-Çayırova-Tuzla ya yakın mesafededir. Bölgemizde Müşterilerin özellikle yükleme boşaltma taleplerini zamanında karşıladığımız gibi mesai sonrası hizmet taleplerini de yerine getirerek diğer hizmet sağlayan firmalara göre müşterilere avantaj sağlamaktayız. Bilgili ve deneyimli çalışanlarıyla kuruluşundan bu yana yükselen bir grafik çizmektedir. Uluslararası kalite standartlarının gereklerini yerine getirmiş ve müşteri odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir.

—  3D LOJİSTİK, müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak yükleme yerinden teslim yerine kadar organizasyon, donanım seçimi ve yol analizleri yaparak en uygun lojistik çözümleri sunmaktadır. Tüm hizmetlerin bir çatı altında toplanması operasyon maliyetlerini düşürmekle birlikte muhtemel problemlerin anında çözülmesini sağlamaktadır.

—  3D LOJİSTİK, kuruluş hedeflerinden en önemlisi olan ADR li ürünlerin Limanlardan ve fabrika sahalarından Konteyner ve açık yük taşımaları hem de Antrepo ve Depo hizmetlerini sağlamayı başarmış ve deneyimleriyle geliştirmiş olarak hizmet vermektedir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin