3D Lojistik
  info@3dlojistik.com.tr
444 38 79
444 38 79
Konum Bilgisi
Cumhuriyet Mah. Sevindik Sok.No:9 Ã

HİZMETLERİMİZ

- Dilovası Gümrüğüne bağlı antrepomuzda Tehlikeli Maddeleri Depolama İzni ve TMGD ile ‘’ADR li ürünler / yanıcı, parlayıcı” malzemelerin depolama hizmeti ile kimyevi ve yanıcı kimyasal ve benzeri malları üreten ve dağıtan firmalar için ürünlerin aynı lokasyonda gümrüklü ve gümrüksüz depolanması, depo stok yönetimi, Fifo uygulaması, batch takibi, v.s. raporlama ve katma değerli hizmetleri karşılayıp, geliştirerek, ürünleri ”anahtar teslimi“ ilkesiyle teslimini sağlamaktadır.
- Tüm Adr & non adr li ürünlerin tek lokasyonda olması, ürün giriş çıkışlarınıza hız katarak, operasyonel anlamda firmalarımıza maliyet avantajları da sağlamaktadır.
- Depo üst katımızdaki ADR li yanıcı benzeri v.s. ürünlerin ANTREPO ve DEPOLAMA 6000 m2 alanlarımızda 3375 eur paletlik standart raflarımız bulunmaktadır.
- Günümüz Şartlarında İthalatçı ve İhracatçılarımızın daha sağlıklı, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde işlem yapabilmeleri gerekliliği mantığıyla yola çıkarak 3D LOJİSTİK LTD ŞTİ çatısı altında profesyonel ekiple tüm hizmetleri ayağınıza getirmek amacındayız.
- Dilovası Gümrük Müdürlüğüne bağlı Gümrüklü Genel Antrepo ve Serbest Depo-Lojistik hizmetleri için toplam 15.000 m2 alan üzerine kurulu, 3.326 m2 yanıcı ve parlayıcı A-Tipi Genel Antrepomuz ve yine Aynı lokasyonda 2.674 m2 ADR uygunluğu ve izinleri olan serbest depomuz, ve yine aynı alan da yer alan 7.000 m2 kapalı İthalat-İhracat ve Lojistik organizasyonlarında kullanılabilecek olan kolili ve torbalı yükleme-boşaltma, depolama ve lojistik hizmetleri yapılmasına müsait serbest depomuzdan oluşan modern tesisimiz faaliyet göstermektedir.
- Konusunda uzman İdareci, Depocu ve Operatörlerden oluşan personeli ve tüm depolarda konteynır, kapalı kasa ve tenteli araç tahmil ve tahliyesi, hidrolik sistemlerle donatılmış rampaları ve bu rampalardan her türlü araca girip çıkabilen 8 adet 3 / 3,5 ton kapasiteli kendi öz malımız forkliftler, bu forkliftlere yardımcı diğer transpaletler ile bu ekipmanları kullanan uzman personel ve idareciler ile hizmet vermekteyiz.
- Tesisimiz 24 saat güvenlik görevlileri ve güvenlik sistemleri ile kontrol edilmektedir. Aynı zamanda yoldan gelen veya gemiden inen Tır ve Konteynır araçları için yapılan park alanımızda bu güvenlik sistemimizden yararlanabilmektedir.
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin